Targa florio 330 ml tonic ROSE
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Targa florio 330 ml tonic ROSESkladem39,00 Kč/ ks32,23 Kč bez DPH
Targa Florio TONICA ROSA. Sycený nealkoholický nápoj s obsahem přírodního chininu. Objem 330 ml.
Složení: voda, třtinový cukr, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citrónová, kyselina jablečná; přírodní aromata, rostlinný koncentrát (mrkev, borůvka), extrakt z růže stolisté (10 mg/100 ml), mořská sůl ze Sicílie, přírodní chinin, konzervant: benzoan sodný.
Výživové hodnoty na 100 ml: energie 156 kJ / 37 kcal; tuky < 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g; sacharidy 9 g, z toho cukry 9 g; bílkoviny < 0,5 g, sůl < 0,01 g
Skladujte v suchu, chraňte před mrazem a přímým slunečním svitem.
Země původu Česká republika
Poznámka: Snažíme se o co nejpřesnějsí informace, nicméně v průběhu prodeje produktu se může složení mírně změnit, včetně alergenů a nutričních hodnot. Informace uvedené na e-shopu jsou orientační a nenahrazují informace na etiketě výrobku. Vždy si před konzumací / použitím, přečtěte etiketu na samotném výrobku. Internetový obchod www.e-cukrovinky.cz neneseodpovědnost za případné odlišné informace uvedené na e-shopu.


