UPOZORNĚNÍ:S ohledem na možné vysoké letní teploty při výběru dopravy doporučujeme zvolit doručení na adresu nebo na výdejní místo.
Při volbě do výdejního boxu u produktů citlivých na teplo nese případné riziko zákazník.
SALKO BEZ LAKTÓZY 397 g zahuštěné slazené mléko

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží8
SALKO BEZ LAKTÓZY 397 g zahuštěné slazené mlékoSkladem109,00 Kč/ ks97,32 Kč bez DPH
Oblíbené slazené zahuštěné mléko varianta BEZ LAKTÓZY s 8% tuku. Hmotnost 397g. Hodí se do kávy i čaje, do sladkých těst i jako poleva na poháry, jahody a lesní plody. Neobsahuje Éčka!
Složení: pasterované mléko, cukr, enzym laktáza. Obsah tuku min. 8%, mléčná sušina tukuprostá min. 20%. Obsah laktózy max. 0,01%
Výživové hodnoty na 100g: energie 1355kJ / 321kcal; tuky 8g, z toho nasycené mastné kyseliny 5,3g; sacharidy 55g, z toho cukry 55g; bílkoviny 7,5g; sůl 0,25g
Uchovávejte při teplotě do 24°C.
Země původu ČR
Poznámka: Snažíme se o co nejpřesnějsí informace, nicméně v průběhu prodeje produktu se může složení mírně změnit, včetně alergenů a nutričních hodnot. Informace uvedené na e-shopu jsou orientační a nenahrazují informace na etiketě výrobku. Vždy si před konzumací / použitím, přečtěte etiketu na samotném výrobku. Internetový obchod www.e-cukrovinky.cz neneseodpovědnost za případné odlišné informace uvedené na e-shopu.












